Ulovily jste si „zajíčka“?

Ulovily jste si „zajíčka“?

O starších mužích je známo, že jsou neodolatelnou volbou pro mladší partnerky, protože v nich vidí zralé a rozumné jedince. V případě, že nastane situace, která vám do cesty přinese mladšího muže, kterému nelze odepřít vaši pozornost a zájem, rozhodně se nemáte za co stydět.
Sice se to ve společnosti nenosí, ale i mladší muž pro vás může být pěkným zpestřením a doplněním elánu, který vám schází.
zamilovaní na lavičce

Příliš aktivní? Pouze plus!

Mladší muži neboli „zajíčci“, jak se jim říká, mají potřebu neustálého výdeje jejich energie. Jsou akční, mají touhu a chuť sportovat, jejich vitalita z nich přirozeně srší, zajímá jich dobrodružství a všechno to, co ještě ve svém životě nestihli zažít a určitě o to nechtějí přijít.
V určitém slova smyslu by se dalo říct, že vztah s mladším mužem nikdy nemáte jistý, protože nevíte, kdy nebo jestli vám odejde za nějakou mladší a se rozhodne užívat si svobodu.
mladík s kyticí
Výhrou pro vás však může být v intimním životě. O výkonnost a chuť na sex nebude nikdy nouze, protože mladší muži milují zkušené a starší ženy a ony naopak to, kolik toho vydrží a obratnost, kterou disponují. Je tedy více než pravděpodobné, že po sexuální stránce budete nadmíru spokojené a potěšené z toho, že ho máte.

Nebuďte jeho mámou

Pokud věříte na to, že vám váš vztah vydrží i přes značný věkový rozdíl mezi vámi, musíte se naučit vyvarovat chyb, které vám ho můžou zničit. Nesnažte se ho vychovávat, nejste jeho máma, abyste poukazovala na chyby, které dle vás nejsou v souladu s dospělým chováním. Nedávejte mu důvod k tomu, aby od vás odcházel s pocitem, že ho pořád kontrolujete, nadáváte mu a upozorňujete na to, že je mladší a měl by už vyrůst.
I k tomuto cíli se musí dopracovat sám a je pouze na něm, kdy dospěje a jeho priority, chování a myšlení se změní na to, které od něho očekáváte.Ovšem budete se muset naučit na to myslet pořád, protože jste si vybraly mladšího muže, u kterého nikdy nevíte, jak se zachová.