Kolik stojí vaše bezpečí

Kolik stojí vaše bezpečí

Ať své volné dny trávíte na horách, u moře nebo na chatě, určitě svůj domov zabezpečíte. Ale zlodějíčkové jsou dnes velmi šikovní a dostanou se téměř všude.
Dovolená dnes stojí dost peněz, zájezd k moři je určitě mnohem dražší, než pobyt u nás doma nebo na Slovensku. Ale už tak velký rozdíl to není.
Dny, při kterých se chceme odreagovat od všedních dnů, být naprosto bezstarostní, to vždy něco stojí. Mnozí lidé doma mají různé cennosti, ať se jedná například o šperky, drahé obrazy, dokumenty, různé smlouvy…
  v  Pokud chcete svůj cenný majetek ochránit, je dobré využít bezpečnostní schránku v takové velikosti a kvality, kterou pro své cennosti potřebujete.
 Bezpečnostní schránkusi můžete
ruka na trezoru

                   v  pronajmout u specializovaných firem (nebankovních), kde vám bude stačit jeden doklad totožnosti a podepsání smluvních podmínek. Cena pronájmu se částečné platí dopředu a odvíjí se od specializace (druhu) schránky a od její velikosti. Může vás to stát několik set, až tisíce korun měsíčně.
Tento druh pronájmu je v podstatě anonymní, protože ke schránce získáte jen VY dva klíče a čipovou kartu pro vstup. Tak můžete jít kdykoliv do chráněného prostoru se schránkami.
 zámek s kódem
                   v  Pronajmout si bezpečnostní schránku v bance, je převážně pro ty lidi, kteří jsou zároveň klienty banky s běžným účtem. V bance se vždy před vstupem do prostoru se schránkami ověřuje totožnost. Tyto prostory jsou většinou monitorovány a hlavně se do své bezpečnostní schránky dostanete pouze v úřední hodiny. Své cennosti uložené v bance máte pojištěné před zloději a živelnými pohromami (požár, záplavy).
prsten s diamantem

Cenný majetek uložený v bance neochráníte před soudem, exekutorem a finančním úřadem.Každá banka má navíc svá specifika podmínek a účtuje tuto službu jinak. Ceny jsou stanoveny nejenom podle velikosti schránek, ale i výšky pojištění. Pronájem vašeho bezpečí se pohybuje přibližně od 2,- Kč /den. Ročně vás to může stát od 3000,- Kč do 25000,- Kč.