Líbí se vám a chcete vědět, zda je to vzájemné? Všímejte si detailů!

Líbí se vám a chcete vědět, zda je to vzájemné? Všímejte si detailů!

Ne každý z nás si umí najít novou známost snadno, flirtování vyžaduje notnou dávku odvahy i trpělivosti, někteří z nás jen těžko poznají, že se někomu líbí.

Líbí se vám a chcete vědět, zda je to vzájemné? Všímejte si detailů!

Dnešní doba seznamování moc nepřeje, mnoho lidí přechází raději na seznamky, ale stále jsou lidé, kteří jim nevěří a nechávají raději věcem volný průběh. Nikdy nevíme, kde se můžeme seznámit, vhodný protějšek může čekat v autobuse, v obchodě nebo na pracovišti. Pokud se neustále stýkáte se svým idolem, ale zatím jste se nedostali k věci, můžete i podle jeho vysílaných signálů poznat, zda se mu líbíte. Které mužské signály odhalí, že po vás jede?

pexels-photo-6530541

Tak moc ho chci!

Ženy obvykle nemají v sobě takové lovecké pudy, jako muži. Naopak i někteří muži jsou nesmělí a nejsou schopni ženu oslovit a někam ji poznat. Pak se ale dostáváme do jakéhosi začarovaného kruhu. První krok musí jeden udělat a byla by škoda nezkusit to. Podle mužských signálů lze navíc docela dobře poznat, zda je náklonnost oboustranná. Změny v chování, nepatrné náznaky to všechno je znamením, že protějšku nejste lhostejná. Stačí se je naučit luštit.

Partnerské vztahy Girltime jsou složité ale stále je co objevovat a zlepšovat. V případě, že se vám do hledáčku dostal muž, o kterého byste stála, ale máte strach, že je to pouze jednostranné, začněte jej nenápadně pozorovat. Hraje si ve vaší přítomnosti s vlasy, ruce dává v bok, když sedí má kolena od sebe a začal se před vámi chovat jinak? To všechno mohou být znaky, že se mu vlastně také líbíte. Pro srovnání si vezměte zvířata, když chce zvířecí samec zaujmout samici, začne se před ní natřásat, snaží se vypadat statně a mohutně, přesně tohle muži dělají také. Přeci jen je to podobné jako s tím, že jsou muži od přírody lovci, no a když jsou na lovu, musí podle toho vypadat.

pexels-photo-3775545

Znaky, které nelze přehlédnout

Muži, kteří mají o ženu zájem se o ni zajímají, hodně si s ní povídají a jsou pořád usměvavý. Takže i tohle je jasným znakem, že šanci máte. Pokud se vám muž bude chtít nenápadně dvořit, bude si s vámi povídat, ruce určitě nebude mít u těla, ale naopak je bude rozevírat a pohybovat s nimi, nebude už naoko působit uzavřeně, naopak. I muži stydliví se uvolní, když vidí, že s nimi jejich vyvolená komunikuje. Bude se to snažit napodobit a tím dát jasně najevo, že by to chtěl někam posunout. Zcela jasným znakem jsou pak doteky, letmé a nenápadné doteky totiž naznačují, že se vás chce dotýkat a tím vás získat.

Jestliže si něčeho takového všimneme, nestyďte se a na rande jej pozvěte jako první. Tohle většina mužů na ženách také ocení, jejich odvahu. Posléze se ale lehce stáhněte a nechte ho, ať se taky projeví.