Zatočte s poruchou erekce!

Zatočte s poruchou erekce!

Erektivní dysfunkce: Výpadek, či nemohoucnost při sexuálních hrátkách je doslova noční můrou většiny mužů a jedna z nejčastějších diagnóz mužů po 40. roku života. Jedna ze zarážejících statistik uvádí, že v České republice trpí touto poruchou každý druhý muž nad 40 let? A stoupajícím věkem stoupá i číslo. Bohužel, stoupá pouze číslo této statistiky.

Nechci vás – nás strašit pánové, NAOPAK.

1. nejste v tom sami.

2. muž, jak tvor tvořivý a vynalézavý si lehce poradí i z takovéto svízelné situace.

3. A hlavně s grácií!!

Stav mysli: naštěstí ve většině případech jde právě o zmatek v hlavě, nezdravý životní styl, přepracovanost, nespavost, deprese, stres, další a další známé i méně známé faktory. A hlava je v tomto případě většinou náš nepřítel.

Pochopitelně není třeba panikařit hned při prvním selhání. Jistě, slova útěchy „miláčku, to se může stát každému“ z úst partnerky, jsou sice milým uchlácholením.

Nicméně, pokud se nejedná o ojedinělý případ poruchy erekce, je třeba jej řešit. Partnerka jistě ocení vaši snahu problém řešit společně s ní. Tím se svým způsobem prohloubí nejen váš vztah, ale zdárné společné úsilí bezpochyby přinese vytoužené „ovoce úspěchu“ i partnerce samotné.

První cesta vede na internet a zde najdeme informací víc než dost. Rady jako zbavit se stresu, nám moc nepomohou (jaký stres může být pro chlapa větší, než selhání ve chvíli nejdůležitější?) A vedle osvědčených podpůrných přípravků a doplňků stravy najdeme i Kamagru.

Kamagra 100 volně dostupný přípravek na podporu erekce s hlavní složkou Sildenafil citrate, která je obsažena i ve známé Viagře, ovšem za o poznání méně peněz.

chemický vzorec Viagry

Za málo peněz, méně muziky??

Kamagra 100 je výrobek Indické společnosti Ajanta Pharma a její předzdívka „Indická Viagra“ se přímo nabízí.

Upozornění: Kamagra není v České republice uznán a schválen jako lék, a proto není kontrolován podle platných a přísných norem pro léčiva! Proto si kvalitou a účinností nemůžete být nákupem on-line jisti, jelikož se nejedná o oficiální prodej léků.

Tím je i spojena široká škála vedlejších účinků: např. bolesti hlavy, závratě, zarudnutí obličeje, poruchy trávení, problémy se zrakem a oteklé oči.

Není vhodný pro muže po infarktu a kardiovaskulárním onemocněním, pro muže s poruchami srážlivosti krve. A v příbalovém letáku najdeme další a je na místě si jej důkladně pročíst. Rozhodně zde není na místě ignorovat jakýkoli změněný zdravotní stav.

Na trhu je spousta více či méně osvědčených léků a doplňků stravy k řešení problému erekcí a je lepší se rozhlédnout a pečlivě vybrat. Zde není prostor na experimentování. Na webu najdeme další důležité informace a rady.

porucha erekce

Pokud jsme uznali že Kamagra 100 je přece jen pro nás vhodná, co můžeme očekávat?

Kamagra nefunguje bez sexuální stimulace (což je konečně dobrá zpráva) a účinkem sidenafilu dochází k uvolnění hladkého svalstva v topořivých tělesech údu a umožní přítok krve. Pevnější erekce nastane až po stimulaci. Toliko chemická část, kterou si jistě každý najde pro ověření.

Můžeme očekávat sex bez potupy a hanby. A o to nám jde více než co chemicky se děje v našem těle. Hlava je sice v tomto případě náš nepřítel, ale i vědomí, že jsme si pomohli přípravkem nám přinese notný kus sebevědomí v milostné chvilce a z nepřítele je najednou náš společník a rádce.