Tantra masáž jako vstup do jiného světa

Tantra masáž jako vstup do jiného světa

Tantra masáže se v posledních letech staly velmi oblíbené. Proč? Řada lidí stále bojuje se svou intimitou, pocitem studu a svléknout se před cizím člověkem a společně s ním dojít až na vrchol blaha, je výstup z komfortní zóny. Pokud se tedy během klasického uvolnění s partnerem nemůžete dostatečně uvolnit, případně máte problém v intimním životě, tantra masáže vás mohou uzdravit.

socha budhy

Jedná se o jakýsi rituál, který vychází z tantrické filosofie a pomáhá navodit absolutní pocit uvolnění a zároveň přívalu nové energie. V posledních letech se pomalu dostává do povědomí široké veřejnosti a její blahodárné účinky rádi objevují muži, ženy či dokonce páry společně. Samotný rituál trvá i několik hodin, ale po jeho skončení budete tak nabití energií, že jste doposud nic takového nezažili. Samotný prožitek vás přetrvá i několik dní po skončení samotné masáže a garantuje vám, že to jistě nebude naposled, kdy na vás spočinout šikovné ruce tantrického maséra.

Erotické masáže jsou určeny pro každého, kdo se chce lépe naučit vnímat svou sexualitu, propojit s vlastní myslí i tělem a užít si přítomný okamžik se vším všudy. Na tantrickou masáž byste měli jít s myšlenkou, že se jedná o kompletní masáž celého těla, včetně intimních partií. Což z počátku může být pro někoho choulostivé, ale zkušený masér k takovému klientovi přistupuje s největší opatrností a něhou.

masáž hlavy

Samotné masáži předchází oboustranný rozhovor, který má pomoci odbourat prvotní obavy. Masér nastíní, v jakém duchu se bude celá masáž odehrávat a jak bychom měli vnímat své tělo. Samotná tantrická masáž probíhá v leže na futonu v pozvolně narůstajícím tempu. Chybět nemohou horké ručníky, lávové kameny, peříčka a jemné kožešinky. Vše pro vaší potěchu. Uvidíte, že návštěvy v tantrickém salonu jistě nebudete litovat a budete se chtít vrátit.