Proteinová dieta

Proteinová dieta

Už jste někdy slyšeli o proteinové dietě? Tušíte, co tato slova znamenají, nebo naprosto přesně víte, co znamenají? Někteří z nás o tomto způsobu hubnutí slyší poprvé, a proto je dobré si nejprve připomenout pár základních informací.
Prodietix neboli proteinový způsob hubnutí můžete nalézt také pod názvy jako ketogenní, keto, bílkovinná a ketonová dieta. Nejedná se o nějaký výmysl, protože tato metoda hubnutí je podložena a doložena lékařskou vědou, proto se jedná o speciální lékařský postup, jak ve svém těle navodit stav zvaný ketóza a to pomocí vyšších dávek bílkovin. Organismus musí mít dostatečné množství proteinů a zároveň se musí omezit tuky a sacharidy. S přesným jídelníčkem vám velice rádi pomůžeme.

zelenina

Podrobnější informace o ketonové dietě.

  • Jakmile se v těle navodí tento stav, ubývá tuková hmota. Ovšem pozor, nepleťte si to s jiným typem hubnutí, protože většinou při hubnutí nejprve přicházíte o svalovou hmotu. Zde tomu tak není a svalová hmota zůstává zachována, naopak co ubývá, jsou opravdové tuky z tukové tkáně. Svalová hmota se zachová díky bílkovinám, které přijímáte ve větším množství.
  • V tomto stavu také nemáte hlad. Budete mít dobrou náladu a nebudete trpět hlady. Největší plus, kterého můžete dosáhnout je shodit tolik kilogramů, kolik sami budete chtít. Už se nemusíte trápit hlady!
  • Navodit ketózu pouze z běžných potravin je skoro nemožné, nebo hodně obtížné, proto je potřeba abyste zvolili ten správný jídelníček. Pomůžeme vám ho nastavit. Vy ho jenom musíte dodržovat. Ovšem výsledek je zaručen.

ovocný salát

Hubněte s úsměvem

Jde to v každém věku, jde to v každé fázi. Už se nemusíte strachovat, že jakmile shodíte, zase zpátky kila naberete. Takzvaný jo-jo efekt se objevuje zejména při nekvalitních dietách. Přesně u těch, kdy trpíte hlady, nebo dokonce rovnou hladovíte celé dny, sice shodíte přebytečné kilogramy, ale jakmile se v zápětí najíte, tak to zase naberete zpátky. Takové hubnutí není nic platné a akorát nám snižuje sebevědomí a bere nám veškerou důvěru v ostatní způsoby hubnutí.