Magnetický nabíjecí kabel zaujímá svoji pozici

Magnetický nabíjecí kabel zaujímá svoji pozici

Novinka, které se objevila na trhu, nejprve vyvolala vlnu pochybností a také získala pár odpůrců. V podstatě jsou toho názoru, že magnet a mobilní telefon, případně jiná elektronika, to přece nemůže fungovat. Nebo ano, ale později se uvidí, jakou bude mít funkčnost přístroj, který přišel s kabelem do styku. A jak to bývá, na jedné straně stojí odpůrci, kteří to ani nevyzkouší a na druhé straně zvědavci a příznivci. Prakticky konečně někdo vynalezl něco, co je naprosto ideální. Magnetický nabíjecí kabel v žádném případě nemá na přístroj žádný jiný vliv, než jen to, že mu předá potřebnou energii, aby mohl dále fungovat a dobře sloužit. Kdyby tomu tak bylo, tak by jej výrobci vůbec na trh nepustili.
Dvou Pinový Konektor

Jak takový kabel funguje

V podstatě je jeho působení úplně stejné jako u ostatních nabíjecích kabelů, bez kterých bychom se neobešli. Rozdíl je v tom, že nám šetří nervy, když ho chceme zastrčit do prostoru pro nabíjení. To se totiž mnohdy moc dobře nedaří. Zde je to naprosto jednoduché. USB konektor obsahuje magnet, ten se zasune do telefonu a zde může natrvalo zůstat, nijak to nikomu nebude vadit.
Usb Kabel Počítače
Kabel má na konci též magnet, a pokud se jen přiblížíme ke konektoru, tak magnety se vzájemně vyhledají a spojí. Výhodou je, že se nemusíme soustředit, jakou stranou to máme přicvaknout, jelikož kabel se nabíjí v obou polohách. To je rozhodně výhoda nočního nabíjení. Žádné buzení spolubydlících, protože potřebujeme nutně nabít telefon, tak si musíme na to posvítit.
Smartphone Technologie

Kabel má i další svoje kouzlo

Je prakticky univerzální a je velmi kvalitně zpracovaný. Koncovky jsou pevné a stabilní, samotný je opletený nylonem a tím se zamezuje lámání a vyčnívání drátků. Nabízí se i v barevném provedení, tudíž si lze vybrat barvu vhodnou přímo k designu telefonu nebo zkrátka takovou, s kterou budeme sympatizovat. Navíc magnetické koncovky se dají měnit, takže díky tomu stačí jeden kabel na vícero elektronických přístrojů, což je ideální i na cesty a pohodlí.