Pro krásu života bez stresu

Pro krásu života bez stresu

Je to v hlavě. Tím máme na mysli, že pokud někdo chce se svoji nadváhou něco udělat, chce zhubnout a cítit se lépe, tak především se musí rozhodnout pro změnu v jídelníčku a začít se o trochu více hýbat.

Víte, že je dnes velmi jednoduché si během pár vteřin spočítat, jak na tom jste se svoji váhou? Která v případě nadváhy nebo obezity, je pravděpodobně i příčinou některých vašich zdravotních problémů? Protože ohledně nadváhy a obezity nás už lékaři dávno varují před onemocněním tzv. civilizačních chorob, jako jsou cukrovka, vysoký (špatný cholesterol, srdečně – cévní onemocnění, dýchavičnost (slabé plíce nebo průdušky), bolesti kloubu atd.

Podle výpočtu indexu tělesné hmotnosti

  • zkratka BMI (body mass index)

si můžete s naší kalkulačkou zjisti vaši váhu a doporučení, jak rychle zhubnout https://www.bmikalkulacka.cz/spravne-hubnuti.Snadno a za pár sekund sami zjistíte, jak na tom se svou váhou jste.

obrázek - hubnuti

Po přečtení mnoho zajímavých podnětů na našem webu se následně můžete rozhodnout, jaká „varianta hubnutí“ by vám maximálně vyhovovala.

Pokud Vás výpočet BMI nemile překvapí, máte dvě možnosti:

NĚCO začít se svou váhou udělat – a to rozhodnutí by mělo být doslova Vaše přesvědčení spojené s pevnou vůlí.

Nebo to přejdete s tím, že už dopředu budete vědět, že na to, abyste změnila styl Vašeho života v jídelníčku a v pohybu – prostě na to nemáte.

Každý, kdo se rozhodne z jakéhokoliv důvodu zhubnout, ať je to žena nebo muž, měl by při tom procesu mít především pevnou vůli.

ketonova-dieta

Ve zkratce vám chceme popsat, jaký přínos může pro Váš život mít to správné hubnutí s následkem Vaší ideální váhy:

  • budete se cítit lépe jak po fyzické, tak po psychické stránce
  • pokud budete pravidelně cvičit, budete více času aktivně trávit v přírodě, budete se cítit celkově dobře, v pohodě
  • zlepší se Vám kvalita spánku
  • sami sobě se začnete líbit a to vše bude mít pozitivní vliv na váš sexuální život.

Kdo z nás by nechtěl být štíhlý, krásný a zdravý? To především. Takže stačí tak málo – pevné rozhodnutí. A je jedno, kolik Vám je let.