Darujte hezkou kytku

Darujte hezkou kytku

Květiny miluje většina lidí napříč všemi věkovými kategorii, a proto jejím darováním rozhodně ženu potěšíte. Hodí se ke všem možným událostem.

Darujte hezkou kytku

Obdarovanou potěšíte

Pokud nějaké ženě darujte kytici a je jedno kolik jí je let tak jí vyjadřuje lásku či přátelství. Nemusí to být spojeno s nějakým významným datum, protože takto můžete třeba vyjádřit lásku ženě, s kterou si rozumíte a chcete Váš vztah posunout dále. Když se zastavíme na příslušném místě, kde takové květiny prodávají, tak na nás často čeká široký výběr, kdy musíme zvolit vhodnou květinu, jenž ženu opravdu potěší.

rozkvetlá růže

Vyvarovat bychom se měli smutečním a podobným druhům, protože ty se hodí spíše k poctě zemřelému. Buď můžete nějakou vybrat náhodně, nebo se nenápadně zeptat ženy, jaké se jí líbí či to jinak zeptat. Pro darování existuje etika, která nám udává, že máme darovat lichý počet, dávat ji levou rukou a také popisuje správné předání a držení. Takové osobní předání a vyjádření citů je nenahraditelné, ovšem pokud nemáme tu možnost, tak můžeme využít rozvozu, který obdarované doveze květiny až domů a předá ji je.

Květinový box

Kromě klasických řezaných květin můžeme zvolit i jiný originální dárek, jenž spočívá v květinové boxu. Stojí na základu flower boxu, což je krabička s hezkým designem. Těch je mnoho tvarů, designů a jsou z různých materiálů, takže při výběru se můžeme rozhodně skvěle vyřádit. Používá se pro umělé i živé rostliny, což se nám náramně hodí. Jistě sami víte, co se obdarovanému líbí, takže se podle toho můžeme přizpůsobit.

barevné tulipány

Jakmile máme vybranou hlavní část, což je květinový box, tak musíme vnitřní část krabičky vyplnit nepromokavým materiálem. Následně do ní vložíme aranžovací hmotu napuštěnou vodou a do ní vložíme potřebně zastřihnuté květiny. Buď můžeme vyplnit celý prostor pouze celými okrasnými rostlinami, nebo ještě zakomponovat různé dekorace. Kromě květin můžeme jít ještě úplně jinou cestou, kdy například do těchto boxů vložíme sladkosti. Může to být i jiný prvek, což je na Vás a zároveň se zde kreativitě meze nekladou.