Co s načatým víkendem?

Co s načatým víkendem?

Barmanský kurz
Vyzkoušejte o některém z víkendů některý z mnoha kuchařských nebo barmanských kurzů. Že dva dny jsou na něco takového málo? Jistě, nedostanete ze začátečníka na Gordona Ramseyho nebo Kaitlyn Stewart, ale i za to málo času se naučíte základy a pochytíte mnoho tipů a triků. Navíc si uděláte jasno v tom, co by vás asi tak bavilo, ještě před tím než si nakoupíte drahé vybavení. Takže projeďte internet, a zapište se třeba na seminář míchání koktejlů. Na příští party budete nesmírně populární.
  asiatka s úsměvem
Vytvořte si vlastní film
Máte dost koukání na filmy? Zkuste si vyrobit svůj vlastní. V době kamer na telefonu a možnosti stáhnout zvukařské a střihačské programy na svůj laptop je technické vybavení otázkou chvilky. Že nemáte námět? Nemusí to být nutně film se scénářem. Vyrazte někam, kde to máte rádi, na chvilku se zastavte, a točte svět okolo sebe. Populární jsou třeba časosběrné smyčky. Pokud dokážete najít staré záběry z toho samého místa, zkombinujte je s vaší tvorbou, a vytvořte minidokument. Bude to vypadat skvěle, a ještě oceníte krásu místa, kde žijete.
 
Výlety naslepo
Výlety jsou součástí víkendu mnoha lidí. Co ale takový výlet naslepo? Prostě vyrazte na nádraží nebo na autobus, nasedněte a nechte se vézt. Pokud jste extrémnější nátury, zkuste to samé s letadly. Samozřejmě, můžete si stanovit třeba cenový nebo vzdálenostní limit. Nemáte peníze a zato jste tak trochu šílenci? Vyrazte na stopa. Věřte tomu nebo ne, ale i dnes to dost lidí dělá, ne jenom kvůli tomu, že by se potřebovali někam dostat, ale kvůli pocitu dobrodružství a příběhům, které se k tomu váží.
 čaj u knihy
Nedělejte nic
Nemáte občas pocit, že jsme posedlí tím pořád něco dělat, pořád se nějak zabavovat, pořád se někam posouvat? Kdy jste naposledy jen tak seděli a nedělali vůbec nic, jenom koukali na nebe a nepřemýšleli o ničem? Nedělat nic je umění. Takže si občas naplánujte víkend, kdy prostě ráno vstanete, a teprve pak se rozhodnete, co budete provádět.