Zbavte se únavy jednou pro vždy. S Ašvagandou to půjde samo

Zbavte se únavy jednou pro vždy. S Ašvagandou to půjde samo

Ashwagandha nebo též Ašvaganda případně indický ženšen či zimní třešeň. Pod těmito názvy je znám prášek vyrobený z kořene vytrvalého subtropického keře vitánie snodárné. Pro své blahodárné účinky na lidské tělo je již tisíciletí oblíbená v tradičním indickém lékařství tedy ájurvédě.
Pokud jste zralí na měsíční dovolenou, ale nemůžete si ji dovolit, sáhněte po léty prověřeném životabudiči. Název ašvaganda v doslovném překladu znamená síla koně. Objevte s ní znovu svou životní energii i vy.

Znovunalezená energie

V dnešní uspěchané době plné fyzického ale především psychického vypětí není vůbec složité ztratit elán a chuť do života. Z hektického způsobu života můžeme mít nejen špatnou náladu, potíže se spánkem ale i nesnáze v sexuálním životě. Se všemi těmito problémy nám dokáže indický ženšen pomoci. Působí komplexně http://relax.lidovky.cz/l-769-express-jak-muzeme-sami-prekonat-uzkost-fmi-/zdravi.aspx%3Fc%3DA160710_132544_ln-zdravi_ELE na celý organismus.

Náročná práce manažera

Jako afrodiziakum ho ocení muži i ženy. Zvyšuje chuť do milování a zbavuje sexuálních poruch. Pomáhá navíc při neplodnosti. Příslušnicím něžného pohlaví prokrvuje pánev a upravuje hladinu hormonu. Jejich partnerům zvyšuje kvalitu spermií.
Pro její uklidňující účinky je oblíbená u Indů na vysokých manažerských pracovních pozicích. Dá se užít jako přírodní antidepresivum a takzvaný adaptogen. To znamená, že se díky ní naše tělo lépe srovná se stresujícím obdobím – povzbudí a cítíme příval nové energie. Při jejím užívání navíc snižujeme riziko nemocí pramenících v až příliš rychlém způsobu života. Zbaví nás nervozity, úzkostí a depresí.

Koncentrace při učení

Ocení ji studenti, ale i právníci, daňoví poradci a zkrátka všichni, kteří pravidelně leží v knihách, případně studují aktuální znění zákonů. Ashwagandha totiž zvyšuje koncentraci, posiluje paměť a oddaluje degeneraci mozkových buněk. Po tom všem nám navíc zajistí kvalitní odpočinek. Ne nadarmo se vitánii říká snodárná.
Spolehněte se na bio a raw Ashwagandha tablety, máte jistotu kvalitního a šetrného zpracování v rámci ekologického zemědělství. Kořen indického keře si tak uchovává veškeré své příznivé účinky. Prášek neobsahuje žádné přidané látky a pro snadné užití je uzavřen v kapsli ze 100 % celulózy.