Vlastní bazén za dobrou cenu

Vlastní bazén za dobrou cenu

Plavání je velmi příjemný pohyb, který má blahodárné účinky na naše zdraví. Posiluje svaly a má pozitivní vliv na psychiku. Voda je naše přirozené prostředí, a proto rádi navštěvujeme koupaliště, jezera a další vodní plochy, kde si pořádně odpočineme. Plavání je oblíbené, protože jej můžeme provozovat na mnoha místech. Abyste nebyli limitováni dojížděním a obsazeností, může mít doma svůj vlastní bazén. Nemusíte se o něj s nikým dělit, o hygienu se nemusíte bát, a hlavně ho máte k dispozici kdykoliv chcete.

luxusní bazén

Chcete ho mít doma?
Na našem webu je fotogalerie
https://www.bazenygluc.cz/fotogalerie.php, kde najdete všechny naše bazény. Z nich si můžete vybrat ten, který vám bude nejvíce vyhovovat. Máme oválné, zaoblené i obdélníkové tvary. Nabízíme celé sety, takže si můžete v klidu vybrat, co vám bude vyhovovat nejvíc.

Při výrobě bazénů používáme nejnovější technologie, které zaručují, že výsledný produkt bude kvalitní, a bude splňovat všechny požadavky na bezpečný a funkční výrobek. Naše bazény jsou velmi oblíbené také díky našemu přístupu. Našich zákazníků si vážíme, a vždy se snažíme jim připravit řešení na míru, které co nejvíce vyhovuje jejich požadavkům.

Ve skladě mám dostatečné množství bazénů, které můžeme zákazníka ihned dodat. Samozřejmostí je doplňkový sortiment, jako jsou schůdky nebo třeba filtrace. Rádi vám u nás zakoupený bazén opravíme – servis provádíme záruční, i ten pozáruční.
U každého typu máme na výběr několik rozměrů. Při kliknutí na něj hned uvidíte cenu.
Všechny informace o nich výrobcích najdete na našem webu, díky čemuž si snadno vyberete bazén, který je pro vás nejvhodnější.

bazén západ slunce

Co údržba?
Bazény z polypropylenu jsou hladké, s díky tomu snadno čistí. Zároveň je nezničíte chemickými přípravky. I to jsou důvody, proč jsou tyto bazény tak oblíbené.

V současné době u nás probíhá akce dopravy po celé ČR zdarma, a to při nákupu bazénu do 10.4.2022. Využijte této nabídky, a ušetřete.