Tajemství ženské krásy

Tajemství ženské krásy

Touha žen po tělesné dokonalosti je snad tou nejpřirozenější vlastností ženského pokolení. Samozřejmě, že každá z nás je jedinečná ve své kráse, má své přednosti, své nedostatky, ale cítit se, a být krásnou, ten pocit je určitě povznášející.

Většinou si všichni uvědomujeme, že první kontakt s druhým člověkem jsou oči. Upoutá vás možná i něco jiného, například úsměv, vlasy, postava, pohyb, řeč, ale oči, ty jsou důležité.

dlouhé řasy

Ať je máte zelené, modré nebo tmavě hnědé, chcete je mít orámované krásnými dlouhými řasami a dokonalost očí zvýrazní nakonec obočí.

Dívky, mladé a zralé ženy, ale i ty starší, chtějí mít své oči krásné. Je to součást jejich sebevědomí. Ne všem ženám je od přírody dané do vínku mít krásné dlouhé řasy, nebo hustější obočí, které se dá pěkně upravit. Kupuje se různá kosmetika, chodí se na plastické operace, a to vše stojí dost peněz.

Krásné dlouhé a tmavé řasy se dnes dají dosáhnout VÝŽIVOU. Nevěříte? Pokud použijete námi doporučené sérum, o kterém se více dočtete na našich stránkách https://www.pulo.cz/serum-pro-rust-ras-a-oboci.html, věřte, že budete spokojená.

Řasy mají pro oči ze zdravotního hlediska důležitou funkci, protože je chrání před prachem, větrem, různými nečistotami. Ale ženy si přejí mít dlouhé a tmavé řasy z estetického důvodu.

sérum na řasy

Sérum na růst a zesílení řas je doslova rostlinná výživa, protože složení tohoto séra má toto hlavní složení:

  • Výtažek ze semen rostliny Quinoy pomáhá řasy vyživovat (vitamíny skupiny B, aminokyseliny, proteiny, bílkoviny, minerály – hořčík, fosfor)
  • Ricinový olej (získává se z rostliny Skočce obecného) podporuje růst řas a obočí, dodává jim dostatečnou hydrataci a výžívu
  • Arganový olej (rostlinný olej z Argánie trnité) řasy a obočí dokonale zpevňuje a zabraňuje jejich lámavosti.
  • Pro růst se do séra přidává BIOTIN (vitamín B7) a kofein, který pokožku dokáže dobře prokrvit a tím umožní dobrou vstřebatelnost všech živin, které sérum obsahuje.

Přírodní kosmetika je pro každou ženu to nejlepší, protože je vyrobena tak, aby nedráždila ani velmi citlivé oči a pokožku okolo nich.