Sloni a lvi

Sloni a lvi

Máme rádi zvířata, zvířata, zvířata, protože jsou chlupatá a mají hebkou srst. Určitě všichni znáte tuhle písničku. Mně se takhle písnička opravdu hodně líbí, protože jsem se jí naučila už v mateřské školce. Do školky mě opravdu bavilo hodně chodit, dokonce jsem tam chodila úplně s oblibou. Dokonce v naší školce byly ale také nějaké děti, které vůbec nechtěly chodit do školky, raději chtěli být doma s rodiči. Já sice své rodiče opravdu mám ráda, ale bavilo mě trávit čas mezi dětmi. A taky jsem byla velice ráda, kdy jsme se školkou chodili taky do zoologické zahrady.

Sloni jsou chytří.

Mám opravdu moc ráda zvířata a taky doma jich mám plno, ale nejraději mám ta zvířata, která doma mít nemohu, takže jsem byla vždycky velice nadšená, když jsem v zoologické zahradě viděla třeba tygry nebo lvy a taky hlavně slony. A sloni mě vždycky uchvátily tím, jak to už jsou opravdu veliká a mohutná zvířata a mají dlouhý chobot. Později, jsem chodila už do čtvrté třídy, uměla jsem skvělé číst, tak mi moji rodiče pořídili opravdu perfektní encyklopedii zvířat. Ihned a jsem tam hledal a slony a třeba taky tygři a lvy. Byla jsem ráda, když jsem tam tato krásná zvířata našla a mohla jsem si o nich přečíst pár zajímavostí.

Slony mám ráda.

Musím uznat, že kniha o zvířatech byla velice pečlivě napsaná a byla jsem taky kolikrát překvapená z nějakých věcí, která zvířata dokáží anebo co jsou zač. Myslím si, že každé dítě by mělo mít doma nějakou encyklopedii zvířat, protože v dnešní době děti většinou hrají pouze jenom hry a vůbec se nezajímají o to, jaké jsou naše země a co naše příroda nabízí. A když už jsme u těch zvířat, tak s jakým zvířátkem jste vyrůstali vy, když jste byli malé děti? Já sama jsme jich doma měla opravdu hodně, protože jsme vyrůstala na vesnici, ale nikdy jsem neměla třeba oblíbeného koně, protože se o něj prý neměl kdo starat. Tak jsem si řekla, že bych se aspoň dívala na jejich obrázky.