S půjčkami to není snadné

S půjčkami to není snadné

Nabídek půjček je všude plno. A lehce tak lze nabýt dojmu, že se stačí obrátit na někoho z inzerujících a člověk v nouzi rázem dostane tolik peněz, kolik jich jenom potřebuje, a to za přímo ideálních podmínek.
Ovšem toto přesvědčení opustí mnohé z našinců ve chvíli, kdy se pokusí některou z avízovaných půjček získat. Nejde sice o žádnou klamavou nabídku, ty peníze tu k dispozici skutečně jsou, jenže podmínky získání naprosté většiny půjček jsou natolik přísné, že jim zkrátka nelze vyhovět.
Jak má někdo, kdo se ocitne ve finanční tísni, prokazovat, že má dostatečně vysoké příjmy na to, aby ujistil, že je a bude schopen splácet? Kdo z těch, kdo už se ocitli klidně i až na samotném dně, může hrdě prohlašovat, že má registry dlužníků bez poskvrnky, že mu nehrozí exekuce ani není už i tak předlužený někde jinde?
peněženka s bankovkami
A právě to jsou nejčastější požadavky, jež musí být splněny, aby člověk v některé bance tolik potřebnou půjčku získal.
Ovšem co když žadatele odmítnou? Pak má tento nejednou vlastně jen poslední šanci na úspěch. A tou je půjčka zvaná 100% hypotéka, nabízená nebankovní společností.
Zde jsou totiž požadavky kladené na zájemce o peníze odlišné od těch bankovních, a proto zde také uspějí i ti, kdo by se jinde každopádně setkali s odmítnutím.
srdíčka z bankovek
Pokud může žadatel nabídnout coby zástavu nemovitost, přimhouří tu poskytovatel oko nad nejedním jiným nedostatkem, kterým tento uchazeč oplývá. Dá se tu odpustit vcelku nízký příjem, není třeba se děsit kdejakého záznamu v registrech. A naopak se tu dá počítat s rychlým a jednoduchým vyřízením žádosti, rychlým poskytnutím klidně i hodně velké sumy a s podmínkami splácení, jež jsou dohodnuty tak, aby uspokojovaly obě strany a byly pro dlužníka splnitelné bez obtíží.
Zkrátka je taková hypotéka pomocí i v nouzi nejvyšší. A za svůj slušný život už jí u nás vděčí kdekdo. A jednoho dne to můžete být třeba i vy.