Elektrikář do domu

Elektrikář do domu

Elektrorevize. Určitě jste o ní slyšeli, nebo vám jí už někdo doporučoval. K čemu vlastně je? Je určená k tomu, aby skuteční technici zjistili zda vaše elektrické zařízení je v naprostém pořádku a vy tak můžete přejít domácí havárii. Jako je třeba požár, zásah elektrickým proudem. I elektrikáři doporučují dělat revizi pro vaše bezpečí. Myslíte si že vás nic takového potkat nemůže? Naopak, stát se může ledaco, třeba můžou být porušené elektrické kabely co vedou ve stěnách domu, ty pouhým okem nevidíme a nedokážeme tak určit zda jsou špatné. Proto je dobré požádat o pomoc někoho zkušeného, kdo tomu opravdu bude rozumět. Ať už elektrikáře voláte kvůli závadě, nebo jen pro prevenci, vždy uděláte dobře. Elektřinu neberete na lehkou váhu a opravdu zvažte, zda se chcete do opravy opravdu pustit sami.

nářadí

Cena revize

Cena se odvíjí podle typu kontroly. A to jsou 1. elektroinstalace, 2. elektrospotřebiče, 3. hromosvody. Každá kategorie má svůj vlastní ceník. Pro kompletní ceník se můžete podívat zde na webových stránkách. Elektrikáře můžete kontaktovat jak telefonicky, tak i vyplněním poptávkového formuláře, kde si zjistíte cenu. Pokud třeba teprve plánujete rekonstrukci nebo revizi, je možné se poptat na přibližnou cenu. Máte v plánu udělat revizi celého domu? Tak můžete za kontrolu zaplatit 1000-3000 korun. Cože někoho může odradit, ale taky nemusí. Přeci jen někteří malý podnikatelé jsou taky plátci DPH tak jak zákon přikazuje. Navíc je to jejich práce a za odbornou práci se platí. Aspoň víte, že k vám přijde proškolený a kvalifikovaný specialista, který už to má v malíčku. Díky němu budete vy, vaše okolí a dům v bezpečí. Takže jste ve správných rukou.

odměna

Pro spousty lidí je důležitá cena za elektro revize. Některým se to prostě může zdát drahé a nebo dokonce zbytečné. Určitě je to levnější, než když vám vzplane elektrika a vznikne vám v domácnosti požár. Takový požár dokáže klidně zničit místnost za pár minut a někdy jen v místnosti nezůstane. Roztrousí se po celém bytě, domě a potom ty následky od požáru jsou do astronomických částek, které si ani mi nedokážeme představit. Všemu tomuhle můžete předejít díky elektrikářům a jejích revizi.