Bydlení ve vlastním

Bydlení ve vlastním

Rádi byste chtěli začít bydlet samostatně? Chcete se oprostit od rodičů? Jste mladí a už máte nějaké pracovní zkušenosti za sebou. Pravidelně vyděláváte, ale stejně nedosáhnete na podmínky hypotéky. V páru to jde lépe. Když jste na to dva, už máte trochu naděje. Zkuste jiný typ bydlení. V dnešní době jsou velice rozšířené mobilní domy. Vypadají moderně a elegantně. Jejich pořizovací cena je menší než postavení klasického domu. I vyřizování potřebných povolení a důležitých papírů nebude tolik. K postavení mobilního domu vám stačí nějaká parcela, ale nemusí být stavební, stačí například zahrada. Pak už jen zajít na příslušný stavební úřad a vyřídit si povolení územního plánu. Pak se můžete vrhnout do vybírání mobilního domu.mobilní dům

  • Mobilní dům si můžete pořídit nový. Jedná se o úplně nově vyrobený dům podle vašeho přání. U některých domů se dá domluvit na změně v přepažení stěny nebo jiném uspořádání místností. Vyberete si vnitřní interiér, obložení a barvu stěn. Popřípadě vybavení interiéru domu. Volíte i venkovní vzhled ať už se jedná o fasádu nebo střešní obložení. Na výběr máte barvu okapů, oken a dveří. Vše je jen na vás, jak si vysněný dům představujete. Dům můžete dostat již vybavený nábytkem a spotřebiči nebo můžete zvolit variantu bez vybavení.
  • Druhou možností je pořízení domu již použitého. Dům mohl sloužit jako výstavní nebo již si ho někdo nechal vyrobit a pak od smlouvy odstoupil. Tyto domy jsou řádně uskladněny na našich pobočkách a čekají na nové majitele. Většinou se jedná už o vybavené domy. Je v nich daný nábytek a spotřebiče. Nebo to mohou být domy, které si dříve používaly v rekreačních oblastech, jako letní bydlení. Byli umístěny celoročně v kempech. Historie jednotlivých domů se liší.

spojení s přírodou
Neváhejte, a jestli chcete bydlet ve vlastním, pořiďte si vlastní mobilní dřevostavbu. Je to příjemná varianta, jak být spojen s přírodou a oprostit se od rodičů.