Autopůjčovna Vám nabídne kvalitní vozy

Autopůjčovna Vám nabídne kvalitní vozy

Každý z nás, kdo využívá automobil každý den, se bez něho jen těžko obejde. Pokud jste zaměstnaný, jako obchoďák, tak se bez auta vůbec neobejdete. Nejhorší věc, která se Vám může stát je, když někam jedete a zjistíte, že má Vaše auto poruchu. V takovém případě zvednete telefon, zavoláte servis, který Vám auto odtáhne a vy si můžete půjčit auto od známých, či od rodiny. Pokud však tuto možnost nemáte, tak je nejlepší volba autopůjčovna Praha.

autopůjčovna Praha

Tato autopůjčovna se může chlubit, že poskytuje zákazníkům automobily již 22 let. Díky této dlouhé zkušenosti se jejich zákazníci neustále vracejí a jsou s půjčovnou spokojeni. V jejich vozovém parku najdete vozy značky Škoda, ale také Fort. Autopůjčovna v Praze však nepůjčuje pouze osobní automobil, ale také dodávky a minibusy. Do minibusů se vlze až 9 lidí i s řidičem a pokud vyjíždíte na prodloužený víkend na hory, či na jinou dovolenou, tak je minibus ta správná volba. Navíc, Vám automobil a to ať už osobní, nebo minibus přistaví v Praze i na letišti Václava Havla zdarma.

autopůjčovna Praha (2)

U každého automobilu zvlášť je rozepsaná jeho výbava a také ke každému automobilu najdete fotografie auta. Samozřejmostí je, že u každého auta je také rozepsaný ceník pronájmu. Ten je rozepsaný za pronájem na jeden měsíc, ale také na 3 dny a jiné časové úseky. Všechny jejich ceny jsou vedené bez DPH. K pronájmu však dostanete i spoustu výhod, které budete potřebovat. Mezi samozřejmost patří havarijní a zákonné pojištění a také neomezené najeté kilometry. Vozidla jsou vybaveny centrálním zamykáním a také imobilizérem a zámkem řadicí páky. Navíc se nemusíte s tímto autem stydět vyjet i na nějakou vzácnou akci. Automobily totiž nejsou polepeny žádnou reklamou.

Pokud budete mít tedy poruchu, tak nevolejte po všech čertech, ale rovnou zavolejte do autopůjčovny a nechte si přistavit auto rovnou k Vám.