3D tisk Praha

3D tisk Praha

Zatímco obyčejnou tiskárnu má dnes doma skoro každý, 3D tisk stále není tak běžný. Možnosti a výhody 3D tisku jsou ale obrovské. Jedno z nejlepších míst v Praze kde můžete realizovat svůj 3D sen, je 3D tisk praha https://3d-tiskni.cz/praha/, známý také jako aditivní výroba, se stává mezi výrobci stále oblíbenějším. Poptávka po něm roste díky některým revolučním výhodám, které může poskytnout.

3D tisk

3D tisk umožňuje výrobu specifických produktů, komponentů různých materiálů a mnohem více. Výrobky mají vysokou kvalitu, možnost detailu i barvy u různých materiálů. 3D tisk není finančně náročný (pracuje se i se zbytkovým materiálem) a je často rychlejší a výhodnější než tradiční výroba. 3D tisk umožňuje navrhovat a tisknout složitější konstrukce než tradiční výrobní postupy. Tradičnější postupy mají konstrukční omezení, která při použití 3D tisku již neplatí.

Na 3D-tiskni můžete očekávat individuální a profesionální přístup k vaší zakázce. Například tvorbu jednotlivých dílů co se již nevyrábí nebo jsou příliš drahé ve své originální formě.

tiskárna 3D

Firma používá různé plastové materiály (PLA, ASA, ABS, PET-G, FLEXI, NYLON, WOOD, TECHNICKÉ MATERIÁLY PLNĚNÉ CARBONEM, NEBO SKELNÝM VLÁKNEM ) a poradí vám s ideálním výběrem právě pro vás. Plasty mají své výhody, protože jsou lehčí než jejich kovové ekvivalenty. To je důležité zejména v průmyslových odvětvích, jako je automobilový a letecký průmysl, kde je nízká hmotnost důležitá a může přinést vyšší účinnost paliva.

Ať je váš objekt miniatura s několika milimetry, či větší centimetrová součástka, 3D-tiskni vytiskne vše podle vašeho specifického přání. Je možné tisknout i prototypy nebo sériovou výrobu. 3D tisky se nejvíce uplatňují v designu, strojírenství, automobilovém průmyslu, elektru, stavitelství nebo třeba ve výrobě hraček.

Nemusíte se bát vytváření 3D modelu, neboť i s tím vám 3D-tiskni pomůže. Buďto upraví váš již vytvořený model, nebo navrhne nový právě podle vaší originální představy.